| Klokkehastigheder | |
|---|---|
| Boost-klokke | 2000 MHz |
| Strøm | |
|---|---|
| 8-pin | 2 |
| Anbefalet strømforsyning | 650 w |
| Skærmudgang | |
|---|---|
| DisplayPort | 3 2.0 |
| HDMI | 1 2.0b |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Slot | 2.4 |
| Længde | 271 mm |
| Højde | 132 mm |
| Bredde | 48 mm |
| Grafikkort▲ | Pris▲ | Boost-klokke▲ | Slot▲ | Længde▲ | Højde▲ | Bredde▲ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2000 MHz | 2.4 | 271 mm | 132 mm | 48 mm |