woot
| Information | |
|---|---|
| Arkitektur | Hopper |
| Hukommelse | |
|---|---|
| Type | HBM3 |
| Størrelse | 80 GB 94 GB |
| Bus | 6016 bit |
| Klokkehastigheder | |
|---|---|
| Basisklokke | 1080 MHz |
| Boost-klokke | 1785 MHz |
| Strøm | |
|---|---|
| TDP | 400 w |
| Anbefalet strømforsyning | 800 w |
| Grafikkort▲ | Pris▲ | Boost-klokke▲ | Slot▲ | Længde▲ | Højde▲ | Bredde▲ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1785 MHz | ||||||
| 1785 MHz | ||||||
| 1785 MHz |